Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Підведено підсумки щодо оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році

04.09.2018

Відповідно до Плану роботи районної ради про хід виконання районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей звітувала заступник голови райдержадміністрації Оксана Степанова, яка повідомила, що на початок оздоровчого періоду в цьому році загальна чисельність дітей шкільного віку (від 7 до 17 років) становила 3160 дітей. З цієї кількості 2120 дітей тільки пільгових категорій. Оздоровленням охоплено 398 дітей, що становить 13% від загальної кількості, відпочинком - 2767 (87%).


За інформацією доповідача вже другий рік поспіль, після тривалої перерви, у Валківському районі функціонував позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Ялинка», який, до того ж, в цьому році працював у три зміни. Протягом оздоровчого періоду заклад прийняв 195 дітей: 70 – у першу зміну, 72 – у другу та 53 – у третю.

«Вперше у цьому році до придбання путівок долучилися органи місцевого самоврядування. Так, найбільше для своїх дітей придбали: Старомерчицька селищна рада – 12 путівок, Ков’язька селищна рада - 7, Сидоренківська сільська рада - 3, по 2 путівки придбали – Гонтово-Ярська, Костівська, Минківська, Сніжківська, Олександрівська, Черемушнянська, Шарівська сільські ради, по 1 - Баранівська, Заміська, Мельниківська, Перекіпська сільські ради. Велика подяка небайдужим головам місцевих рад за вклад в здоров’я дітей» - зазначила Оксана Степанова в своїй доповіді.

Всього на фінансування оздоровчої кампанії 2018 року витрачено 2 млн 739 тис.грн., з них: 1,5 млн.грн. – з обласного бюджету (капітальний ремонт ПЗОВ «Ялинка»); 927,2 тис.грн. – з районного бюджету (покращення матеріально-технічної бази ПЗОВ «Ялинка» + придбання путівок); 237,7 тис.грн. – з місцевого бюджету (190,7 тис.грн. на функціонування таборів з денним перебуванням + 47 тис.грн. на поточний ремонт ПЗОВ «Ялинка»; 63 тис. грн. батьківських коштів (доплата на харчування дітей в таборах з денним перебуванням); 10,9 тис. грн. залучених коштів.

«В цьому році Валківський район продемонстрував як треба організовувати оздоровлення дітей. В три зміни наша «Ялинка» не працювала вже давно. Єдине побажання – і надалі так тримати!» - підсумував доповідь Оксани Степанової голова районної ради Віталій Оноша.