Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  День села Огульці !!!

09.09.2018

8 вересня 2018 року о 12.00 годині заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д. взяв активну участь у проведенні Дня села Огульці, від якого обраний депутатом.
Під час мітингу, присвяченому 75-й річниці визволення села Огульці від фашистських загарбників Юрій Дмитрович особисто привітав зі святом земляків та передав вітання від керівників району Оноші В.П. та Войтенка В.І. Після мітингу відбувся святковий концерт та масове народне гуляння біля будинку культури імені Т.Г. Шевченка...


Покладанням квітів до Братської могили загиблим воїнам-визволителям під час 2-ї світової війни та хвилиною мовчання, вшанували пам’ять огульчани та гості села Огульці.
На мітингу присвяченому 75-й річниці визволення села Огульці від фашистських загарбників, огульчан з трибуни привітали: сільський голова - Веретельник Алла Олександрівна; заступник голови Валківської районної ради, депутат Валківської районної ради - Яцина Юрій Дмитрович; помічник-консультант народного депутата України Біловола Олександра Миколайовича - Іванська Наталія Іванівна; голова Огульцівської ветеранської організації - Котляр Раїса Павлівна; учні Огульцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

З Днем села Огульці на святковому концерті групи РЕЛАКС з Краснокутська, подарованим огульчанам народним депутатом України Олександром Миколайовичем Біловолом, вітали представники влади та почесні гості. Біловол Олександр Миколайович завітав до Огульців із ще одним подарунком для громади та вручив сертифікат на подарунок Огульцівському сільському будинку культури ім. Т.Г. Шевченка сучасного ноутбука, вкрай необхідного для роботи закладу та проведення святкових заходів.

До виступу групи та заслуженого працівника кульури України Олександра Федосієнка приєднались учасники народної самодіяльності, школярі та вихованці дошкільного навчального закладу села Огульці.

Разом з групою Релакс декілька пісень виконав Яцина Юрій Дмитрович.

Смачною кашею перед дискотекою огульчан пригощало ТОВ Огульчанське-Плюс.