Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Валківський відділ поліції інформує батьків!
Від попередження до штрафу у сумі 5100 гривень один крок!
Дитинство має бути щасливим!


13.09.2018

Часто дорослі забувають наскільки сильно діти потребують їхньої уваги та турботи.

Закликаємо усіх батьків бути відповідальними та сумлінно виконувати обов’язки щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання дітей.

Батьки, які ухилятимуться від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо виховання дітей, повинні пам’ятати, що з 28.08.2018 року вступили в дію нові санкції до ст. 184 КУпАП.


«Ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей - попередження або накладення штрафу від 850 до 1700 гривень.

Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, - накладення штрафу від 1700 до 5100 гривень.

Вчинення неповнолітніми віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років правопорушення, відповідальність за яке передбачено цим Кодексом України про адміністративні правопорушення, - накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від 850 до 1700 гривень.

Вчинення неповнолітніми діянь, що містять ознаки злочину, відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом України, якщо вони не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність, - накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від 1700 до 5100 гривень.

Невиконання рішення органу опіки та піклування щодо визначення способів участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею того з батьків, хто проживає окремо від дитини, - накладення штрафу від 1700 до 2550 гривень.

Діяння, передбачене частиною п’ятою цієї статті, вчинене повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, - накладення штрафу від 2550 до 5100 гривень та тимчасове обмеження того з батьків, з ким проживає дитина, у праві виїзду за межі України та обмеження у праві керування транспортним засобом - до виконання рішення в повному обсязі.

Умисне порушення встановленого законом обмеження щодо строку перебування дитини за межами України у разі самостійного вирішення питання про тимчасовий виїзд дитини за межі України тим із батьків, з яким рішенням суду визначено або висновком органу опіки та піклування підтверджено місце проживання цієї дитини, - накладення штрафу від 1700 до 3400 гривень».

«Пам’ятайте! Зробити дитинство свого нащадка щасливим і безтурботним – головний обов’язок мами й тата. Бережіть дітей!» - звертається начальник Валківського відділу поліції Ярослав Жидовцев.