Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Святкові вітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди 76-ї річниці визволення міста та 373-ї річниці заснування міста Валки

16.09.2019

Шановні валківчани!

Від мене особисто, від депутатського корпусу та виконавчого апарату Валківської районної ради, від керівників і працівників місцевого самоврядування, депутатів місцевих сільських, селищних рад району прийміть найщиріші вітання з нагоди 76-ї річниці визволення міста Валки від фашистської окупації, 373-ї річниці заснування міста Валки та святкування Дня міста Валки...


В цей день є гарна нагода віддати шану тим, хто творив і творить історію міста Валки, осмислити день сьогоднішній, отримати наснагу для нових справ.

Душа нашого славного міста та його найбільше багатство – це люди. Валківчани завжди славилися мужністю і героїзмом, гостинністю та щедрістю, талантами та працьовитістю. Я щиро дякую всім, хто наполегливо і сумлінно працює на благо міста Валки, продовжуючи розвивати економічний та культурний потенціал міста, не забуваючи при цьому свою багатовікову історію та традиції.

Хай примножуються слава і багатство нашого древнього міста!

Вічна пам’ять і шана його визволителям, захисникам, тим, чиїми здобутками творилася історія Валківщини!

Нехай кожному серцю, кожній родині свято додасть тепла, надії і віри, а місто Валки назавжди залишається найулюбленішим та найріднішим.

Сердечно бажаю всім миру, міцного здоров’я, сімейного затишку, благополуччя та достатку, упевненості в завтрашньому дні, натхнення у праці та творчості на благо рідного міста Валки, Валківщини та України!

З повагою та шаною,
Голова районної ради
Віталій Оноша