Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Святкові вітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди 95-ї річниці Валківського району та 75-річчя визволення м. Валки

15.09.2018

Шановні валківчани!

Від мене особисто та від депутатського корпусу Валківської районної ради прийміть найщиріші вітання з 95-річчям Валківського району, 75-ю річницею визволення району від фашистської окупації та з Днем міста Валки.

В цей день є гарна нагода віддати шану тим, хто творив історію району та міста, осмислити день сьогоднішній, отримати наснагу для нових справ.

Душа нашого славного краю та його найбільше багатство – це люди. Валківчани завжди славилися гостинністю та щедрістю, талантами та працьовитістю.


Жителі Валківщини і сьогодні продовжують розвивати економічний та культурний потенціал району, не забуваючи при цьому свою багатовікову історію та традиції.

Хай примножуються слава і багатство нашого древнього краю!

Вічна пам’ять і шана його визволителям, захисникам, тим, чиїми здобутками творилася історія Валківщини!

Нехай кожному серцю, кожній родині свято додасть тепла, надії і віри, а Валківський край назавжди залишається найулюбленішим та найріднішим.

Сердечно бажаю всім миру, міцного здоров’я, сімейного затишку, благополуччя та достатку, упевненості в завтрашньому дні, натхнення у праці та творчості на благо рідного міста, Валківщини та України!

З повагою та шаною,
Голова районної ради
Віталій Оноша