Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Урочистості з нагоди 95-ї річниці Валківського району та Дня міста розпочалися святковою ходою та покладанням квітів до Меморіалу Слави

15.09.2018

Сьогодні Валківщина відзначає 95-річчя заснування Валківського району, 75-у річницю визволення району та міста від фашистських загарбників та День міста Валки.

Святкові загальнорайонні заходи розпочалися сьогодні церемонією покладання квітів до Меморіалу Слави та урочистим мітингом...


Віддати шану загиблим воїнам-визволителям до Меморіалу Слави в місті Валки прийшли голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, заступник голови районної ради Юрій Яцина, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, міський голова Валерій Скрипніченко, голова районної ветеранської організації Валентина Клочко, настоятель Свято-Преображенського храму м. Валки, протоієрей отець Іоанн, посадові особи районної ради, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники та представники трудових колективів підприємств, установ, організацій, громадськість міста, учні Валківського ліцею ім. Олександра Масельського.

Вітаючи зі святом, голова районної ради Віталій Оноша бажав присутнім миру, міцного здоров᾿я, щастя та благополуччя. «Як перемогли наші діди у тій війні десятки років тому, так переможемо і ми сьогодні. Вірю, що війна, яка триває, вже скоро завершиться перемогою, адже цілісність і незалежність країни боронять мужні хлопці – наші співвітчизники» - наголосив в своїй промові Віталій Оноша та закликав всіх вірити у мирне та краще майбутнє нашої найкращої у світі країни – вільної та незалежної України.

Хвилиною мовчання вшанували валківчани пам᾿ять полеглих у боях за мир на рідній землі та всіх ветеранів, померлих у повоєнні роки, а також воїнів, загиблих на сході країни під час АТО. Щиру вдячність висловили всім ветеранам, учасникам бойових дій та побажали міцного здоров’я, добробуту і благополуччя.