Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Під патронатом голови Харківської ОДА Юлії Олександрівни Світличної на Валківщині відбулися урочистості з нагоди ювілею району та Дня міста

16.09.2018

15 вересня під час робочої поїздки до Валківського району голова ХОДА завітала на святковий захід, що відбувся на Центральній площі міста.

Юлія Світлична привітала жителів Валок та громаду району із 95-річним ювілеєм Валківського району, 75-ю річницею визволення міста та району від фашистських загарбників та Днем міста.

«Бажаю всім наснаги, здоров’я, щастя, миру вашим оселям, нашій славній Харківщині та всій Україні», - сказала керівник області.


Юлія Олександрівна повідомила, що відтепер у Валківській районній лікарні працюватиме новий сучасний цифровий мамограф, а також запевнила гостей та учасників свята в тому, що розвитку Валківського району та міста Валки і надалі приділятиметься увага на обласному рівні.

«Завдяки програмі Президента України Петра Порошенка в регіонах з᾿явилися можливості для направлення фінансування та ремонти доріг, об᾿єктів місцевої соціальної інфраструктури, відновлення водогонів та інше. І ми будемо це робити», - запевнила Юлія Світлична.

На Валківщині вже відчули значну підтримку району та міста з боку обласного керівництва. Це відзначили в своїх виступах голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та міський голова Валерій Скрипніченко.

«Я дякую обласній державній адміністрації та Юлії Олександрівні особисто за ту увагу, яку вона приділяє Валківському району. Ті обсяги робіт, які ми зараз проводимо щодо ремонтів та реконструкцій не були б можливі без фінансової підтримки з обласного бюджету», - підкреслив Віктор Войтенко.

Під час святкового заходу Юлія Світлична вручила заслуженим жителям Валківщини відзнаки ХОДА.

Після урочистої частини заходу відбувся святковий фкєрверк та концерт заслуженого артиста України Віталія Козловського.

Святкування 95-річного ювілею Валківського району проходило під патронатом та за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.