Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Керівники району та міста привітали громади Валківщини з ювілеєм району та Днем міста

16.09.2018

15 вересня на Центральній площі м. Валки відбулося святкування 95-річчя Валківського району та Дня міста. Зі сцени валківчан цього святкового вечора вітали голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, голова районної ради Віталій Оноша, міський голова Валерій Скрипніченко, настоятель Свято-Преображенського храму м. Валки отець Іоанн та перший настоятель валківського храму отець Валентин.

Зі святом валківську громаду привітав голова районної ради Віталій Оноша. «Сьогодні знаменна дата. Наш Валківський район славетний своїми сільськогосподарськими здобутками», - відмітив голова ради.


«Саме сьогодні хочу побажати всім мирного неба, теплого сонця, добробуту в родинах та віри в те, що прийде мир на нашу землю і наша країна буде найзаможнішою!» - наголосив Віталій Оноша.

В ході заходу за вагомий внесок у розвиток та розбудову Валківщини, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди 95-річчя утворення району аграріям Валківщини та представникам територіальних громад керівники району вручили спільні Почесні грамоти Валківської районної ради та Валківської райдержадміністрації.

За тісну і дружню співпрацю з Валківським районом в економічній, соціальній та гуманітарній сферах, примноження славних історичних, культурних, спортивних традицій Слобожанщини на благо розвитку Харківського регіону та з нагоди 95-ї річниці заснування Валківського району спільними Подяками районної ради та райдержадміністрації відзначені почесні гості, запрошені на святкування ювілею району.

Крім того, під час урочистостей керівники району вручили значок «Майстер спорту України із важкої атлетики» Максиму Москвіну. Він є першим майстром спорту з важкої атлетики Валківщини, якому за роки Незалежності України присвоєно це звання.

Присутні на святі мали змогу взяти участь у конкурсах та розвагах. Зокрема, у Валках відбулося ряд заходів: парад «Крокує майбутнє нашого міста» за участю вихованців міських дошкільних навчальних закладів, презентація першокласників, концертно-розважальна програма, показові виступи духового оркестру та шоу барабанщиць Харківського національного університету внутрішніх справ, представлення територіальних громад району.

Відбулася святкова лотерея із розіграшем головного призу – телевізору, переможцем якої став мешканець села Олександрівка.

Для дітей було організовано дитячий майданчик з іграми, конкурсами та атракціонами.

Святкові заходи продовжив яскравий феєрверк, а завершив - концерт заслуженого артиста України Віталія Козловського та дискотека.

Святкування 95-річного ювілею Валківського району проходило під патронатом та за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

Фінансову підтримку для організації урочистостей також надали місцеві аграрії.