Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Апаратна нарада голови районної ради

17.09.2018

Головою районної ради Віталієм Оношою проведена апаратна нарада з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої було підбито підсумки тижня минулого та визначено основні завдання виконавчого апарату на поточний тиждень та сформовано план роботи. Голова районної ради подякував посадовим особам апарату за внесок кожного в підготовчі заходи до відзначення 95-ї річниці заснування району та Дня міста та висвітлення цієї події на сайті районної ради.

В планах цього тижня – відкриття двох перших успішно реалізованих в районі міні-проектів – переможців обласного конкурсу проектів розвитку громад «Разом в майбутнє».


Так, у середу 19 вересня 2018 року о 10.00 годині в Старомерчицькій школі відбудуться урочистості з нагоді відкриття міні-проекту «Громадсько-активна школа – центр впровадження сучасних інформаційних технологій в селищі».

Того ж дня, о 12.00 годині у Гонтів’ярській філії Валківського ліцею імені Олександра Масельського заплановано відкриття міні-проекту «Тепло для нової української школи - запорука розвитку, добробуту і процвітання Гонтово-Ярської громади».

Під час наради також йшлося про стан справ щодо орендних відносин з орендарями майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району.

Традиційно, керівники відділів виконавчого апарату інформували голову ради про поточні питання, існуючі проблеми та пропозиції щодо їх розв’язання. Віталієм Оношою дані відповідні доручення посадовим особам апарату ради.