Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Урочисте відкриття міні-проекту в Старомерчицькій школі

19.09.2018

Завдяки ініціативній групі – батьківській раді Старомерчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка розробила та подала проектну заявку на конкурс та перемозі проекту в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», впровадженню запланованих заходів у місцевому навчальному закладі створено розгалужену локальну мережу та здійснено підключення її до мережі Інтернет з швидкісним доступом, придбано три смарт-дошки, три мультимедійних проектори, якими обладнано три навчальні кабінети, встановлено головний сервер.

Загальний бюджет проекту – 150 тис.грн., з яких 75 тис.грн – внесок обласного бюджету, 67,5 тис.грн. – фінансування, надане селищною радою і 7,5 тис.грн. – кошти, внесені конкурсантом (батьківською радою, керівник Світлана Богдан).


Голова районної ради Віталій Оноша привітав учнів та педагогічний колектив Старомерчицької школи з успішним впровадженням проекту, який сприятиме підвищенню якості навчання завдяки можливостей використання новітніх інформаційних технологій, сучасного мультимедійного обладнання. Подякував батьківській раді навчального закладу за проявлену ініціативу та фінансову підтримку і закликав готувати нові проекти, адже завдяки обласному конкурсу з успіхом можна залучати чималі кошти для вирішення місцевих проблем, яких немало у будь-якої сільської, селищної громади. Також голова ради подякував обласній раді в особі Сергія Чернова за проведення в Харківському регіоні конкурсу «Разом у майбутнє», який не тільки залучає інвестиції в місцеву інфраструктуру, а і об’єднує громаду для вирішення питань і проблем місцевого значення.

Сертифікат, який засвідчує успішну реалізацію міні-проекту, голові батьківської ради Світлані Богдан та директору Старомерчицької ЗОШ І-ІІІ ст. Юрію Сухорукову вручив депутат Харківської обласної ради Едуард Юрченко.