Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Тепло для нової української школи – запорука розвитку, добробуту і процвітання Гонтово-Ярської громади

19.09.2018

В рамках реалізації енергозберігаючого міні-проекту «Тепло для нової української школи – запорука розвитку, добробуту і процвітання Гонтово-Ярської громади» для переобладнання застарілої системи опалення навчального закладу було придбано і встановлено два газових сучасних опалювальних котла, демонтовано старе обладнання та замінено вентиляційні витяжні труби. Завдячуючи впровадженню проекту шкільна котельня на 100% готова до нового опалювального сезону.


Загальний бюджет проекту – 65 тис.грн. З них 50% становить фінансування з обласного бюджету (32,5 тис.грн.), 45% - з бюджету сільської ради (29 тис. 250 грн. та 3 тис. 250 грн. – залучені кошти громади (кошти батьківської ради Гонтів’ярської філії Валківського ліцею імені Олександра Масельського).

Почесну місію перерізати червону стрічку виконали голова районної ради Віталій Оноша та депутат обласної ради, член Конкурсного комітету обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Едуард Юрченко.

Сертифікат, який засвідчує успішну реалізацію міні-проекту, голові батьківської ради Олені Гнатенко та завідувачу Гонтів’ярської філії Валківського ліцею ім. О. Масельського Кларі Богатир вручив депутат Харківської обласної ради Едуард Юрченко.

Презентації двох успішно реалізованих міні-проектів пройшли на високому організаційно-змістовному рівні, стали центром і яскравою подією культурно-освітнього значення населених пунктів, за масової участі всіх учасників навчально-виховного процесу, мешканців громади та чудової підготовленої учнями концертної програми. Дійсно розуміємо, що реалізація міні-проектів суттєво покращила умови для здійснення навчально-виховного процесу нової української школи, а значить внесла вагомий внесок у формування щасливого майбуття демократичної держави.

Більше фото дивіться на нашій сторінці у Facebook https://www.facebook.com/vrrada/