Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Апаратна нарада голови районної ради

24.09.2018

Головою районної ради Віталієм Оношою проведена апаратна нарада з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої було підбито підсумки тижня минулого, визначено основні завдання виконавчого апарату на поточний тиждень та сформовано план роботи.

Про плани стосовно відкриття наступних чотирьох міні-проектів – переможців обласного конкурсу проектів розвитку громад «Разом в майбутнє», які наразі успішно впроваджуються в районі, поінформував заступник голови районної ради Юрій Яцина.


З пропозиціями щодо кандидатур на відзначення званням Почесний громадянин Валківського району виступила керуюча справами районної ради Тетяна Котенко.

Під час наради також йшлося про стан справ щодо укладення договорів оренди на виконання відповідного рішення районної ради, а також про формування та підготовку справ для передачі їх до архіву.

Традиційно, керівники відділів виконавчого апарату інформували голову ради про поточні питання, існуючі проблеми та пропозиції щодо їх розв’язання. Віталієм Оношою дані відповідні доручення посадовим особам апарату ради.