Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  З нагоди Всеукраїнського дня дошкілля у залі районної ради урочисто вітали з професійним святом працівників галузі дошкільної освіти Валківщини

27.09.2018

З привітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Віталій Оноша, який щиро дякував вихователям та їх помічникам, всьому персоналу дитячих садків району, ветеранам галузі дошкільної освіти за таку необхідну для суспільства працю, величезне терпіння та нескінченну любов до дітей та своєї справи. «Бажаю всім вам та вашим рідним міцного здоров’я та безмежного щастя, виконання бажань, а особливо – бажань дитячих. Миру та добробуту кожній родині і непохитної віри, що наша країна – найкраща!» - вітав голова ради.


Запрошених на районні урочистості представників галузі дошкільної освіти також вітали перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко (за дорученням всіх керівників місцевих рад району), начальник відділу освіти Вікторія Новосел, голова районної організації профспілки працівників освіти та науки України Ольга Бабенко та голова ветеранської організації освітян Тетяна Гамоліна.