Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Президент України Петро Порошенко привітав учасників економічного форуму, що відбувся у Харкові 29 вересня

30.09.2018

Глава держави відкрив Форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!», перебуваючи на Харківщині у рамках робочого візиту.
«Вітаю учасників найбільшого і найкращого Форуму в Україні, – сказав Президент Порошенко. – Сьогодні на Форумі буде підписано угоди на суму понад 6 млрд грн. І це означає, що такі заходи дійсно працюють».

Президент зазначив, що під час нещодавнього візиту до Нью-Йорку та зустрічі з інвесторами не почув жодних зауважень з їх сторони.
«Всі абсолютно одностайні у тому, що, не зважаючи на великі витрати на оборону країни, маємо фундаментальні зміни на краще та гарний бізнес-клімат», – додав Глава держави.


Він також відзначив зростання підтримки України за кордоном та додав, що на сьогодні не пройшло і місяця без того, щоб до країни не зайшли потужні іноземні інвестори.

«Ще декілька років тому нам прогнозували дефолт та розпад країни. Але ми не лише вистояли, а й маємо розвиток. Саме тому сьогодні я в Харкові й хочу подякувати харків’янам за те, що вони витримали це випробування – боронити державу і переорієнтувати економіку цілого регіону», – зазначив Президент.

«Харківщина – ключовий регіон в оборонно-промисловому комплексі країни. Подивіться на наш парад і ви зможете побачити унікальну продукцію, що виробляють оборонні підприємтва Харківської області», – додав Петро Порошенко.

У найближчих планах, зазначає він, модернізація і подальший розвиток економіки Харківського регіону та всієї країни.

Участь у форумі взяли керівники району - голова районної ради Віталій Оноша та голова райдержадміністрації Віктор Войтенко.

З використанням матеріалів сайту http://oblrada.kharkov.ua/