Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Голова Валківської районної ради Оноша В.П. взяв участь у Х Міжнародному економічному форумі, що проходив 29 вересня у Харкові

01.10.2018

Участь у Х Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» взяли Президент України Петро Порошенко, голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та близько 600 представників дипкорпусу, органів влади, ділових кіл, міжнародних організацій, інвестиційних, консалтингових компаній. А також 35 іноземних делегацій, 18 надзвичайних та повноважних послів іноземних держав.


За десятирічну історію свого існування Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» став традиційною й однією з найбільших бізнес-подій Східної України, відзначають організатори.

«Міжнародний економічний форум вдесяте проходить у Харкові та зарекомендував себе як відкрита платформа для спілкування влади і бізнесу. Це стартовий майданчик для нових ідей та інноваційних проектів. Високий статус форуму підтверджується представництвом високоповажних гостей, серед яких цього року - Президент України. Така увага до цього заходу свідчить про визнання нашого регіону як інноваційного лідера», - сказав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

«Серед учасників форуму – представники близько двох десятків інвестиційних фондів, компаній та міжнародних фінансових організацій, включаючи ЄБРР та Європейський інвестиційний банк, які системно інвестують в Україну», – зазначив перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.

Вперше в історії України в окремий регіон прибула така кількість керівників дипломатичних місій, серед яких: голова Представництва Європейського Союзу в Україні, посли країн «Великої сімки» – Канади та Японії, а також глави дипломатичних місій Азербайджану, Албанії, Білорусі, Грузії, В’єтнаму, Індонезії, Казахстану, Киргизії, Литви, Македонії, Молдови, Польщі, Румунії, Угорщини та Узбекистану.

Участь також взяли представники таких всесвітньо відомих корпорацій, як японські «Mitsubishi» та «Marubeni», південнокорейська «Hyundai», французькі «Malteurop» та «Schneider Electric», швейцарська «Nestle», які оголосили про наміри розширити співпрацю з Харківською областю.