Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Олександрівська громада більшістю голосів підтримала об’єднання всіх громад в одну Валківську об’єднану територіальну громаду з центром у м. Валки

11.10.2018

Вчора у с. Олександрівка відбулося громадське обговорення пропозиції, ініційованої Валківською міською радою, щодо добровільного об`єднання територіальних громад району у Валківську міську об`єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Валки, за принципом «один район – одна громада».

За дорученням голови районної ради Віталія Оноші участь у громадських слуханнях взяла керуюча справами районної ради Тетяна Котенко, яка надала роз’яснення присутнім щодо необхідності внесення змін до затвердженого раніше Перспективного плану об’єднання територіальних громад Валківського району, яким передбачено створення в районі двох громад, та окреслила позитивні перспективи в разі підтримки ініціативи міської ради щодо створення в районі однієї об’єднаної громади, до якої увійдуть всі територіальні громади Валківщини.


За результатами обговорення ініціативи міської ради 75% присутніх на обговоренні мешканців Олександрівської сільської громади підтримали ініціативу щодо добровільного об`єднання територіальної громади міста Валки Валківської міської ради та територіальних громад селищних, сільських рад у Валківську міську об`єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Валки за принципом «один район – одна громада».