Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  До Дня українського козацтва та Дня захисника України у спорткомплексі ДЮСШ «Спорт для всіх» відбулися районні заходи «Під Покровом Божої Матері»

12.10.2018

Учасників Спартакіади допризовної молоді та учасників АТО вітали голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці селиша Ков’яги отець Віталій.

«Вже традиційним стало проведення у ці дні, в переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці та державного свята Дня захисника України, районного заходу «Під Покровом Божої Матері». Символічною сьогодні є спільна участь допризовної молоді та учасників АТО у Спартакіаді – тих, хто готується стати на захист своєї країни, і тих, хто вже має в цьому досвід, хто на сході країни захищав свободу і незалежність України і хто героїчно захищає її зі зброєю у руках від агресора сьогодні», - зазначив у своєму вітанні учасникам Спартакіади голова районної ради Віталій Оноша.


Святковим концертом привітали майбутніх захисників України та ветеранів АТО солісти та аматорські колективи районного народного дому «Іскра», районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

А після нагородження переможців Спартакіади відбулося частування всіх учасників смачною польовою кашею.