Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Відбулося засідання постійної комісії з гуманітарно-правових питань, її роботу очолила голова комісії Наталія Сургай

04.12.2018

Згідно порядку денного в рамках підготовки до чергової сесії районної ради депутатами розглянуто ряд профільних питань, погоджено проекти рішень, а також розглянуто листи, звернення, що надійшли для комісійного розгляду.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Віталій Оноша, його заступник Юрій Яцина та куратор комісії Лариса Вєрєвська.

Розглянувши заяву депутата Гусейнової Н.П. комісією погоджено проект рішення щодо дострокового припинення її депутатських повноважень.


Ознайомившись з протоколом засідання Президії районної ради від 29 листопада 2018 року та відповідними листами-клопотаннями комісія підтримала запропоновані кандидатури на присвоєння звання «Почесний громадянин Валківського району».

Про роботу служби у справах дітей Валківської райдержадміністрації з дітьми, які виховуються в сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах присутнім доповіла Власенко Р.Р. - начальник служби у справах дітей Валківської райдержадміністрації.

З інформацією про хід виконання Програми соціального захисту населення на 2017 - 2021 роки за 9 місяців 2018 року ознайомив Горошко І.В. – начальник управління праці та соціального захисту населення РДА.

Проект рішення «Про внесення змін та доповнень до рішень районної ради та районних Програм» об’єднав всі пропозиції щодо коригування районних програм, про що депутатам доповів заступник голови районної ради Юрій Яцина та ознайомив комісію із запропонованим змінами та доповненнями.

До того ж, на клопотання Валківської міської ради, було розроблено текст звернення депутатів районної ради до Кабінету Міністрів України та керівництва Публічного акціонерного товариства «Укрпошта» щодо недопущення закриття відділень поштового зв’язку та скорочення чисельності листонош. Текст звернення та проект рішення з даного питання погоджені членами комісії.

Всі розглянуті профільні питання погоджені комісією, внесені на розгляд сесії та рекомендовані до затвердження.