Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Районні служби готують заходи до «Тріумфу чемпіонів» та Дня Святого Миколая

05.12.2018

Голова районної ради Віталій Оноша, заступники голови райдержадміністрації Наталія Осадча і Оксана Степанова, міський голова Валерій Скрипніченко взяли участь у нараді райдержадміністрації з керівниками районних служб, задіяних у підготовці до проведення традиційного щорічного спортивно-культурного свята «Тріумф чемпіонів» та Дня Святого Миколая.

В ході наради було обговорено ряд робочих моментів, визначено дати, місце, час проведення та деталізовано сценарій заходів, враховано усі пропозиції і побажання служб, задіяних у їх підготовці.


Головний акцент, підсумовуючи нараду, голова районної державної адміністрації Віктор Войтенко зробив на тому, щоб кожен з заходів відбувся не тільки яскраво й цікаво, а й охопив кожну категорію тих, для кого він проводиться – від талановитих юних спортсменів до усіх категорій дітей пільгового контингенту. «Влаштувати справжнє свято для юних валківчан – таке наше спільне, головне завдання», - підкреслив Віктор Іванович, звертаючись до присутніх.

Довідка.
Районне спортивно-культурне свято «Тріумф чемпіонів» відбудеться 14 грудня 2018 року. Місце проведення – РНД «Іскра», початок – о 13.30.
Районні заходи до Дня Святого Миколая відбудуться 19 грудня 2018 року на центральній площі м. Валки. Початок – о 15.30