Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  В районній раді працювала постійна комісія з питань земельних відносин

05.12.2018

Згідно порядку денного членами комісії було розглянуто одинадцять заяв щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та погоджено відповідні проекти рішень.

У відповідності до плану роботи районної ради та профільної комісії про стан надходження до бюджету орендної плати за використання ріллі та земель водного фонду за 11 місяців 2018 року доповіла Наталія Габєлкова – заступник начальника, начальник Валківського відділення Південної ОДПІ ГУ ДФС України у Харківській області.


Про розрахунки за оренду земельних і майнових паїв у 2018 році поінформувала Марина Редько – начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації. Питання розглянуто згідно плану роботи комісії і не виноситься на розгляд сесії.

До того ж, депутати заслухали інформацію щодо результатів засідання Президії районної ради, якою погоджено кандидатури на відзначення званням Почесний громадянин Валківського району, та підтримали проект рішення з даного питання.

Таким чином, за висновками профільної постійної комісії, до розгляду на пленарному засіданні чергової сесії районної ради внесено тринадцять питань та погоджено відповідні проекти рішень.