Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  В рамках підготовки профільних питань до сесійного розгляду працювала постійна комісія з питань бюджету

05.12.2018

Роботу депутатів очолила голова комісії Ольга Дубовик. Відповідно до запропонованого та ухваленого порядку денного депутатами розглянуто листи, що надійшли на адресу комісії; заслухано інформацію голови комісії щодо результатів засідання Президії районної ради, якою погоджено кандидатури на відзначення званням Почесний громадянин Валківського району, та підтримано проект рішення з даного питання.


Членами комісії також опрацьовані питання щодо внесення змін до кошторисів бюджетних установ та коригування районного бюджету, про що доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Левчук.

З пропозиціями щодо внесення змін та доповнень до рішень районної ради та районних Програм депутатів ознайомив заступник голови районної ради Юрій Яцина та ознайомив з проектом рішення, яке увібрало в себе всі погоджені пропозиції.

За клопотанням головного лікаря КНП «Валківський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Марини Орлової комісією розглянуто та погоджено проект рішення щодо затвердження фінансового плану підприємства на 2018 рік та внесено до порядку денного сесії дане питання.

За результатами розгляду колективного звернення батьків учнів 1 класу Валківського ліцею ім. О. Масельського та за висновками гуманітарно-правової та бюджетної комісій на розгляд сесії додатково виноситься питання щодо відкриття та фінансування групи продовженого дня у навчальному закладі.