Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  На урок правознавства до районної ради завітали учні Валківського ліцею

05.12.2018

Сьогодні в рамках Всеукраїнського тижня права у районній раді відбувся відкритий урок правознавства для учнів 9-го класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського. Голова Валківської районної ради Оноша В.П. разом із заступником голови районної ради Яциною Ю.Д. провели цей урок у залі пленарних засідань у нестандартній формі. Ліцеїсти мали змогу відчути себе депутатами районної ради і, як народні обранці на сесії, голосували за поставлені перед ними питання.


На початку уроку учні разом із Президією урочисто виконали Гімн України та Гімн Валківського району. До президії голова районної ради Віталій Оноша запросив директора ліцею Віру Грєхову, заступника директора з виховної роботи, вчителя правознавства Ірину Бонь та секретаря учнівського самоврядування ліцею Юлію Яковенко.

Розпочинаючи урок, голова районної ради Віталій Оноша розповів дев’ятикласникам про органи місцевого самоврядування, які діють в районі, їх завдання та основні напрямки роботи. Особливо зупинився на процесах реформування, які наразі відбуваються в країні, в тому числі і щодо реформування саме місцевого самоврядування та децентралізації влади.

«За ініціативи Президента України в країні започатковано і втілюються в життя ряд реформ. В першу чергу, це реформа місцевого самоврядування, яка має завершитися у 2020 році. Всі ви чули, що в Україні відбувається процес децентралізації влади. Крім того, впроваджується ряд галузевих реформ – медичної, освітньої та інші. Цей процес невідворотній і він буде обов’язково завершений. Зміни на краще вже відбуваються і я впевнений у майбутньому України – розвиненої, квітучої європейської держави!» - наголосив Віталій Оноша,звертаючись до учнів.

Заступник голови районної ради Юрій Яцина розповів школярам про законодавство, згідно якого діють всі органи місцевого самоврядування України від найнижчого рівня (сільської, селищної, міської чи ради об’єднаної територіальної громади) до вищих рівнів (районної та обласної ради) і Верховної Ради України, як найвищого законодавчого органу в державі, про Регламент роботи ради та інше.

Щиро дякували за змістовний нестандартно проведений урок директор ліцею Віра Грєхова та її заступник з виховної роботи Ірина Бонь. А представниця учнівського самоврядування ліцею Юлія Яковенко зауважила, що знання, представлені сьогодні в такій незвичній формі, легко сприймалися і запам’ятовувалися, і подякувала за змістовний цікавий урок.

Більше фото на нашій сторінці у Facebook https://www.facebook.com/vrrada/