Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Звернення голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Дня Збройних Сил України


06.12.2018

Шановні валківчани! Сьогодні ми відзначаємо День Збройних Сил України – свято самовідданості та благородства, свято справжніх патріотів, визволителів та оборонців рідної землі. Це свято всіх тих, хто віддає свої знання, мужність, силу та професіоналізм справі захисту України. У непростий для країни час українські військовослужбовці щодня доводять, що українці – сильна нація, яка ніколи не скориться агресору. Українські військовослужбовці – мужні та відважні, непохитні у боротьбі з ворогом. Вони є прикладом справжнього героїзму…


Під час збройного конфлікту на сході країни, захищаючи свою Батьківщину, свій народ, багато українських вояків полягло на полі бою. Серед загиблих і наші земляки-валківчани – Андрій Ольховський з Валок та Андрій Ваховський із Шарівки. Відаючи шану їх подвигу, ми дякуємо героям за те, що вони пожертвували своїми життями за наше краще і вільне майбутнє.

Світла і вічна пам’ять героям!

Вітаючи всіх військовослужбовців Збройних Сил України зі святом, висловлюю найтепліші слова вдячності всім тим, хто з честю виконуєте свій військовий обов’язок, охороняє спокій українського народу, хто захищає кордони держави.

Від усієї душі бажаю вам сили та міцного здоров’я, професійних звершень та перемог, наснаги в подоланні труднощів військової служби, надійного тилу, підтримки рідних та близьких, здійснення усіх мрій та бажань. А головне – мирного неба.

З шаною та повагою,
Голова районної ради
Віталій Оноша