Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Спільними Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації відзначені кращі представники місцевого самоврядування Валківщини

08.12.2018

В ході урочистостей на виконання спільного розпорядження голів районної ради та райдержадміністрації кращих представників місцевого самоврядування Валківщини було нагороджено спільними Почесними грамотами.

Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації за активну участь у розбудові місцевого самоврядування, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток місцевих територіальних громад Валківщини, звитяжну сумлінну працю, відповідальність, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування відзначено: ...


- ЛАНДИШЕВА Андрія Миколайовича – Благодатненського сільського голову;
- НІЗЕЛЬКОВСЬКОГО Ігоря Олександровича – заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Валківської міської ради;
- АДАМСЬКУ Людмилу Михайлівну – керуючого справами виконавчого комітету Валківської міської ради;
- ОФІЙ Олексія Миколайовича – депутата Ков’язької селищної ради VІІ скликання; - ГУСЄВА Володимира Валентиновича – водія Старомерчицької селищної ради;
- ДЕМЧЕНКО Тетяну Володимирівну – депутата Баранівської сільської ради V-VІІ скликань; - МУСАЄВУ Марину Олександрівну – депутата Благодатненської сільської ради VІІ скликання;
- ПЕДУНА Олександра Леонідовича – депутата Валківської районної ради VІІ скликання від Високопільської громади;
- НІКОНЕНКО Ірину Миколаївну – депутата Гонтово-Ярської сільської ради VІІ скликання;
- КОРСУНА Вадима Івановича - депутата Заміської сільської ради VІІ скликання;
- ГОРБАТОВУ Людмилу Володимирівну – секретаря Кобзарівської сільської ради VІІ скликання;
- КОБЕЛЄВА Валерія Володимировича – депутата Костівської сільської ради VІІ скликання;
- КРАВЦЯ Віталія Миколайовича – депутата Мельниківської сільської ради VІІ скликання;
- МЕЛЬНИКА Віктора Борисовича – депутата Минківської сільської ради VІІ скликання;
- БРОВКА Сергія Валерійовича – депутата Новомерчицької сільської ради VІІ скликання;
- МОІСЄЄВА Романа Віталійовича – секретаря Огульцівської сільської ради VІІ скликання;
- ХОМЕНКО Марину Сергіївну – спеціаліста ІІ категорії – землевпорядника Олександрівської сільської ради VІІ скликання;
- КОТЕЛЕВЕЦЬ Ірину Анатоліївну – секретаря Олександрівської сільської ради, виконуючу обов’язки сільського голови;
- СЕНЧУК Раїсу Степанівну – секретаря Перекіпської сільської ради;
- КОРСУНА Андрія Миколайовича – депутата Валківської районної ради VІІ скликання від Сидоренківської громади, члена виконавчого комітету Сидоренківської сільської ради;
- ЛЕГУ Віру Володимирівну - спеціаліста ІІ категорії – землевпорядника Черемушнянської сільської ради VІІ скликання;
- КОЛОДЯЖНУ Людмилу Сергіївну – секретаря Шарівської сільської ради VІІ скликання;
- ПОВСТЯНКА Геннадія Васильовича – депутата Валківської районної ради VІІ скликання, начальника загального відділу виконавчого апарату Валківської районної ради.