Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Рейтинг популярних імен на Валківщині

10.01.2019

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану інформує…

Споконвіку вважалося, що обрати ім’я дитини – обрати її долю. Вибору імені приділяли багато уваги, адже його за життя ми чуємо частіше ніж всі інші слова. Тому сьогодні кожна сімейна пара, вирішуючи як назвати дитину, опиняється перед складним вибором: незвичні імена чи звичні, рідкісні імена чи популярні.

У другому півріччі 2018 року на Валківщині хлопчиків найчастіше називали Іван, Максим, Артем, Дмитро, Павло. Серед дівчачих імен найбільшу популярність мали імена Софія, Аріна, Поліна, Анна та Марія.


Деякі ж молоді батьки вирішували давати своїм дітлахам досить незвичні імена, такі як Арсен, Дамір, Лев, Аліція, Віолета, Зара, Ніколь.

Зареєстрований відділом у минулому році й хлопчик з іменем Левон.

Попри все, як би батьки не називали дитину, варто подумати про те, аби її ім’я гармонійно поєднувалося із прізвищем та по батькові, думати про дитину та її інтереси і не забувати, що з цим іменем вона буде жити все життя.

Нагадаємо, зареєструвати новонародженого батьки повинні у 30-денний термін за місцем реєстрації батьків чи одного з них, або фактичним місцем народження дитини. Це можна зробити не лише у відділі державної реєстрації актів цивільного стану, а й у пологовому відділенні, де малюк з’явився на світ.

Л.М.Губська заступник начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах ГТУЮ у Харківській області