Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Нарада щодо роботи комунальних служб району у зимовий період

11.01.2019

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у нараді райдержадміністрації щодо роботи комунальних підприємств району у зимовий період.

Під час наради було обговорено актуальні питання житлово-комунального господарства району, а саме: стан проходження опалювального періоду, розчистка доріг у населених пунктах району та забезпечення необхідної кількості піщано-сольової суміші і реагентів для боротьби з ожеледицею. Також обговорювалось питання щодо сталого електро- та водопостачання.


Керівники комунальних підприємств КП «Благоустрій», КП «Вода», філії «Валківський райавтодор», ШРП «П’ятихатське ДЕП», Валківського відділення РЕМу інформували про роботу в зимових умовах.

Увагу керівників підприємств акцентовано на необхідності налагодження координації спільних зусиль щодо роботи комунальних служб у екстремальних умовах, вчасної мобілізації всіх необхідних ресурсів, техніки, палива, людей та ін. у разі потреби для ліквідації наслідків негоди.

«При будь-яких метеоумовах район має бути чистим. Люди не мають відчувати наслідків негоди», - наголосив Віктор Войтенко. Голова райдержадміністрації закликав керівників відповідних структурних підрозділів та комунальних підприємств оптимізувати зусилля аби забезпечити безперебійну життєдіяльність міста у зимовий період.

У нараді також взяли участь заступники голови райдержадміністрації Наталія Осадча та Оксана Степанова, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.