Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Апаратна нарада голови районної ради

21.01.2019

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої було оголошено про скликання чергової ХХХІІІ сесії районної ради та, з огляду на це, визначено основні завдання виконавчого апарату на поточний та наступні тижні, а також сформовано основні напрямки діяльності районної ради в світлі загальнорайонних заходів.

В центрі уваги – підготовка матеріалів та пропозицій, що надійшли до районної ради, для опрацювання їх в комісіях, організація роботи профільних постійних комісій районної ради, оприлюднення проектів рішень.


Про завершення планування роботи відділів районної ради та складання особистих планів роботи начальників відділів виконавчого апарату ради поінформувала керуюча справами районної ради Тетяна Котенко. На черзі – формування плану роботи районної ради та планування роботи постійних комісій ради. А також – формування архівних справ за 2018 рік.

Заступник голови районної ради Юрій Яцина поінформував про роботу із ініціативними групами та місцевими радами щодо прийняття всіх необхідних рішень, здійснення внеску від громад, ініціативних груп на реалізацію міні-проектів, що стали переможцями у 2019 році.

До того ж, під час наради йшлося про поточний стан роботи кожного з відділів виконавчого апарату районної ради, вирішення ряду питань фінансово-господарської діяльності ради та інших актуальних робочих питань.