Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


21.01.2019

Голова районної ради Віталій Оноша, керівники органів місцевого самоврядування району взяли участь у черговій розширеній апаратній нараді райдержадміністрації. В її роботі також взяли участь начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району та районних служб. В ході наради розглянули шість питань.


21 січня 2019 року в залі засідань райдержадміністрації відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, громадських організацій, керівниками органів місцевого самоврядування району, районних служб, яку провів голова райдержадміністрації Віктор Войтенко.

В ході апаратної наради розглянули 6 питань:

1. Про криміногенну ситуацію в районі доповів Ярослав ЖИДОВЦЕВ – начальник Валківського відділу поліції ГУ НП в Харківській області.

2. Про стан розрахунків за спожиті енергоносії доповідав Віктор НЕСТЕРЕНКО - начальник відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації.

3. Про організацію громадських робіт у 2019 році доповідала Алла НАРІЖНА - директор Валківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості.

4. Про етапи реформування медичної ланки у 2019 році доповідав Богдан НОСАТОВ - головний лікар КЗОЗ «Валківська центральна районна лікарня».

5. Про роботу з відбору громадян на службу за контрактом доповідав Іван ПОГОРЕЛЬСЬКИЙ - заступник військового комісару - начальник відділення комплектування Валківського районного військового комісаріату.

6.Про заходи до Дня Соборності України інформувала Валентина ШЕВЧЕНКО - завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації.