Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Підведено підсумки минулого бюджетного року та наголошено на цільовому та ефективному використанні бюджетних коштів

07.02.2019

Голова районної ради Віталій Оноша, головні розпорядники бюджетних коштів Валківського району взяли участь у нараді райдержадміністрації з питань використання бюджетних кошів. На нараді було підведено підсумки минулого бюджетного року та в черговий раз наголошено на цільовому та ефективному використанні бюджетних коштів.

З метою закріплення тих позитивних зрушень і досягнень, з якими наш район завершив минулий 2018 рік, учасники наради розглянули також питання щодо можливості додаткового виділення коштів, спрямованих на покращення матеріально-технічної бази закладів освіти, культури, медицини, спорту, соціальної сфери.


«Аналізуючи підсумки соціально-економічного розвитку Валківського району у 2018 році, з впевненістю можна сказати, що досягнуті позитивні результати відбулись перш за все завдяки ініційованим Президентом України Петром Порошенком реформам, цілеспрямованій, командній роботі на чолі з губернатором Харківщини Юлією Світличною. Наше з вами найголовніше завдання полягає у тому, щоб ефективність від використання бюджетних коштів користь і допомогу відчув кожен пересічний громадянин», - наголосив Віктор Войтенко, підсумовуючи нараду.