Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Щоденно на дорогах області працюють не менше 40 бригад ремонтників

20.03.2019

Ямковість після зими ліквідовують як на дорогах державного значення, так і на місцевій мережі. Про роботи, що проходять у регіоні, та першочергові напрямки експлуатаційних ремонтів розповіли під час брифінгу 20 березня.

Перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка повідомив, що найбільш активно зараз дорожники працюють на окружній, київській трасі та дорозі Харків – Симферопіль.


«Найбільша ямковість на ділянках окружної дороги: в районі села Родичі, повороту на Черкаську Лозову, від перехрестя на Липці в бік Старосалтівського перехрестя, від повороту на Елітне до розв’язки на місто Чугуїв, також уся протяжність по Роганському жилмасиву, район фабрики «Філіп Морріс», є руйнування в районі Жихоря. Що стосується напрямку на Київ, то найбільше були вражені ділянки в районі повороту на Коротич, Старого Люботина, Нестеренків, повороту на Краснокутськ, по місту Валки та від села Сніжків до кордону з Полтавською областю. На цих усіх напрямках працюють бригади. Крім того, ми працюємо в напрямку Харків – Сімферополь по так званій «старій дорозі» та на напрямку Красноград – Перещепино по «новій» дорозі. Сьогодні бригади вийшли на напрямок Харків – Кам’яна Яруга в бік міста Чугуїв. Щоденно на дорогах державного значення в області працює від 15 до 22 бригад, які займаються ліквідацією ямковості», - повідомив Сергій Пляка.

Директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко відзначив, що роботи з експлуатаційного утримання розпочалися й на дорогах місцевого значення в області.

«Працюють від 27 до 30 бригад з ямкового ремонту. У першу чергу роботи проводимо на дорогах, що підходять до шкіл, садочків, амбулаторій тощо», - сказав Ігор Турченко.