Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Співпраця влади і молоді на благо Валківщини

21.03.2019

21 березня у ХАБі «Розвиток» відбулася чергова зустріч молодіжних лідерів з керівниками району – головою районної ради Віталієм Оношою, головою районної державної адміністрації Віктором Войтенком та його першим заступником Наталією Осадчою.

Менше тижня пройшло з моменту попередньої зустрічі, а молодь вже має конкретні пропозиції, безліч ідей і напрямків роботи, які принесуть користь нашому району. Зокрема обговорили пропозицію щодо організації акції з благодійної адресної допомоги, визначили координатора ідей та способи поширення інформації у соцмережах, районних ЗМІ, акції з благоустрою на території оздоровчого закладу «Ялинка», окреслили напрямки роботи на перспективу...


Молодь пропонує розвивати туристичну галузь, адже Валківщина має в цій царині величезний потенціал, активізувати спортивний рух, створити у районі кіностудію та багато іншого і керівники району підкреслили, що всебічно сприятимуть підтримці та реалізації усіх молодіжних проектів.

Сьогодні в ході роботи було визначено й схвалено назву, під якою діятиме молодіжний лідерський рух Валківщини – «ВалкиENERGY». Що ж до логотипу руху - питання залишається відкритим і кожен бажаючий має змогу запропонувати свій варіант, надіславши його на електронну адресу ХАБу або завітавши на чергові збори молоді, які відбуватимуться щочетверга у молодіжному ХАБі «Розвиток» о 16.00. Запрошуємо усіх небайдужих до співпраці! Давайте разом робити Валківщину кращою!