Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Відкриття бібліотечного комплексу центральної районної та дитячої бібліотек

25.03.2019

Сьогодні у присутності керівництва району, молоді, представників органів місцевого самоврядування відбулась приємна подія - відкриття бібліотечного комплексу центральної районної та дитячої бібліотек. Тривалий час центральна бібліотека знаходилася у аварійному приміщенні 1902 року забудови. Не зважаючи на такі умови, коллектив книгозбірні на чолі з директором Наталією Сургай зуміли перетворити її на улюблене місце для спілкування, самоосвіти, змістовного дозвілля валківчан. У районній бібліотеці понад тисяча користувачів, для усіх бажаючих працюють клуби для різних вікових категорій, читацький клуб «Живинка», курси- тренінги «Інтернет 50+», юнацький краєзнавчий клуб «Світоч», клуб любителів садівництва та городництва «Слобожани»…


Колектив вже півтора роки працює з німецькою федерельною компанією GIZ в рамках проекту «Зміцнення спроможності бібліотек та будинків культури», є учасником більше десятка воркшопів та тренінгів з організації сучасного простору, креативного мислення, написання проектів. До послуг користувачів сучасна мультимедійна техніка для створення інтернет-центру, проводяться безкоштовні курси. А сьогодні відбулась довгоочікувана подія - бібліотечний комплекс центральної районної та дитячої бібліотек отримав нове приміщення.

Голова районної державної адміністрації Віктор Войтенко, вітаючи коллектив бібліотекарів з цією довгоочікуваною подією підкреслив, що завдяки підтримці губернатора Харківщини Юлії Світличної, командної роботи керівництва району вдалося реалізувати задумане. До послуг відвідувачів – сучасне відремонтоване приміщення з сучасним дизайном, зручним розташуванням у центрі міста Валки і головне, об’єднано на одній території установи, яка має спільну мету: виховання, освіту та різнобічний розвиток. «Ми й надалі підтримуватимемо бібліотечну справу Валківщини», - підкреслив Віктор Войтенко, звертаючись до присутніх.

Про всебічну системну підтримку депутатів та керівництва районної та місцевих рад району, депутатського корпусу обласної ради наголошував голова районної ради Віталій Оноша, який привітав колектив працівників бібліотеки та присутніх на заході відвідувачів читальні з приємною подією – відкриттям бібліотечного комплексу центральної районної та дитячої бібліотек у новому відремонтованому приміщенні.

Довідка.
Бібліотечний комплекс центральної районної та дитячої бібліотек розташований за адресою: м. Валки, вул. Харківська, 7 (приміщення колишньої загальноосвітньої школи). До послуг усіх бажаючих - молодіжний ХАБ «Розвиток».