Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Звернення голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Дня Національної гвардії України


26.03.2019

26 березня Національна гвардія України відзначає п’яту річницю з дня створення. Від першого дня існування нового військового формування воїни-гвардійці з гідністю і честю виконують відповідальні завдання із захисту територіальної цілісності держави, забезпечення безпеки її громадян.

Нацгвардійці першими стали на захист суверенітету України, на захист життя, законних прав та свобод громадян і з честю та гідністю виконують свій благородний обов`язок, є прикладом мужності, витримки, загартованості тіла та духу.


Незалежність України оплачена ціною життів найкращих її синів. Низький уклін та вічна пам’ять бійцям, що загинули в боях за Батьківщину.

Наші вітання тим, хто зустрічає своє професійне свято на Сході держави, на бойових постах, у військових нарядах в усіх регіонах України. Український народ високо цінує вашу службу та щиро вдячний всім вам за вірність Присязі, військовому та громадянському обов’язку, за відданість своєму народові.

Від імені Валківської районної ради щиросердно бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту і благополуччя, наснаги в службовій діяльності на благо держави та українського народу.

Слава Національній гвардії України!
Слава Україні!