Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Жителям області пропонують взяти участь в опитуванні «Публічна безпека та довіра до правоохоронних органів»

11.04.2019

Дослідження проводиться з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки у районах Харкова та області.

За результатами опитування будуть встановлені пріоритетні напрями забезпечення публічної безпеки і порядку на поточний рік та оцінено ефективність роботи правоохоронних органів у минулому році.


Дослідження проводиться Харківським національним університетом внутрішніх справ (науково-дослідною лабораторією з проблем протидії злочинності) спільно з Головним управлінням Національної поліції в Харківській області за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу та Харківської обласної державної адміністрації в рамках Регіональної програми забезпечення публічної безпеки і порядку в Харківській області на 2018–2019 роки та в рамках реалізації Стратегічних напрямів забезпечення публічної безпеки і порядку на території Харківської області на 2018-2019 роки, затверджених Харківською обласною радою.

Опитування є анонімним. Результатти обчислюватимуться в узагальненому вигляді з групуванням по районах міста та області.

Опитування можна пройти тут http://survey.univd.edu.ua/index.php/448549?lang=uk