Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Спільне засідання колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району

15.04.2019

Сьогодні о 9.00 годині у залі засідань районної державної адміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Войтенка відбулось спільне засідання колегії та зборів адміністративно-господарського активу району.
Активну участь у роботі колегії взяли
голова районної ради Оноша В.П. разом із заступником голови районної ради Яциною Ю.Д., керуючою справами Котенко Т.М., та сільськими, селищними, міським головами...


На початку засідання колегії керівники району Віктор Войтенко та Віталій Оноша привітали з Днем народження голову Високопільської сільської ради Світлану Шумейко та начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Івана Горошка.

Згідно запланованого порядку денного було розглянуто два питання.

1. Про підсумки проведення опалювального сезону 2018-2019 років та заходи щодо підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019-2020 років
доповідав
Віктор НЕСТЕРЕНКО - начальник відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації.

2. Про стан виконання Урядової програми «Доступні ліки»
доповідала
Марина ОРЛОВА - головний лікар комунального некомерційного підприємства «Валківський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Розглядаючи кожне питання, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.
За підсумками розгляду окреслених питань прийнято відповідні рішення для реалізації подальших намічених заходів.
Після закінчення колегії відбулася апаратна нарада, в ході якої розглянули питання про криміногенну ситуацію в районі. Доповів по даному питанню начальник Валківського ВП ГУНП в Харківській області Ярослав ЖИДОВЦЕВ.

Головою районної ради Оношою В.П. висловлено слова подяки за роботу і співпрацю співробітникам районного відділу поліції, працівникам та керівнику комунального некомерційного підприємства «Валківський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» та надано пропозиції щодо покращення діяльності і ефективності роботи адмінкомісій місцевих рад.