Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Апаратна нарада голови районної ради

06.05.2019

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої підведено підсумки роботи за минулий тиждень та сплановано роботу виконавчого апарату на поточний тиждень і на перспективу. Керівником ради дані відповідні доручення щодо підготовки чергової сесії районної ради, формування переліку питань для опрацювання їх в постійних комісіях з урахуванням планів роботи ради, профільних депутатських комісій та клопотань, ініційованих райдержадміністрацією та її структурними підрозділами. Також йшлося про участь виконавчого апарату в загальнорайонних заходах до Дня примирення та дня Перемоги 8 і 9 травня відповідно.


Щодо питань, які мають бути внесені до порядку денного чергової сесії згідно затвердженого плану роботи ради, інформувала керуюча справами районної ради Тетяна Котенко.

Про деякі законодавчі зміни та необхідність прийняття відповідних рішень у зв’язку із окремими постановами КМУ доповіла начальник відділу юридичної та кадрової роботи Лариса Вєрєвська.

Про питання, що потребують розгляду в профільній комісії та прийняття відповідних рішень районої ради доповіла Тетяна Пилипенко – начальник відділу по управлінню майном спільної власності територіальних громад району.

Про невідкладні фінансово-господарські питання інформувала начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер Наталія Зягун.

Про стан реалізації міні-проектів та направлення першого звіту до Конкурсної комісії обласного конкурсу міні-проектів розитку територіальних громад «Разом в майбутнє» інформував заступник голови районної ради Юрій Яцина.

До того ж, під час наради йшлося про поточний стан роботи кожного з відділів виконавчого апарату районної ради, дотримання термінів розгляду контрольних питань, хід формування архівних справ за минулий рік та інші актуальні робочі та господарські питання.