Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


06.05.2019

В залі засідань райдержадміністрації відбулася чергова розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, громадських організацій району, районних служб, керівниками місцевих рад району, участь в якій взяв голова районної ради Віталій Оноша разом із посадовцями виконавчого апарату районної ради.

На апаратній нараді розглянули 4 питання.


1. Про проходження акції «За чисте довкілля» інформував Віктор НЕСТЕРЕНКО - начальник відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації.

2. Про стан доріг інформували Максим БЕРШАДСЬКИЙ - в.о. начальника філії «Валківський райавтодор» та Інна ТИЩЕНКО - начальник ШРП «П’ятихатське ДЕП».

3.Про проходження комплексу весняно-польових робіт інформувала Марина РЕДЬКО - начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

4. Про районні заходи до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні інформувала Вікторія ТЕРНОВА - провідний інспектор сектору культури і туризму райдержадміністрації

У ході проведення наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень у підпорядкованих їм відомствах.