Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Фестиваль «Відкриті уроки футболу» прийняла Валківщина

07.05.2019

На стадіоні ім. А.Г.Свистунова в м. Валки сьогодні проходить фестиваль «Відкриті уроки футболу», який впроваджується на Харківщині у рамках Всеукраїнського соціального проекту за ініціативи Голови Харківської обласної федерації футболу, першого заступника голови обласної ради Віктора Коваленка. Мета проекту – активізація розвитку шкільного футболу, залучення та набір дітей (у тому числі і дівчат), у футбольні секції. Робота організована за принципом УЄФА «Футбол для всіх» і передбачає проведення на території України масштабних соціальних дитячих футбольних фестивалів.


25 квітня фестиваль стартував у Золочівському районі, а сьогодні Валківщина гостинно приймає шанувальників футболу, який впевнено і яскраво крокує спортивними стадіонами нашої держави, спонукаючи учнівську молодь до фізичного розвитку, оптимістичного погляду у майбутнє, прагнення до здорового способу життя.

Привітали учасників фестивалю «Відкриті уроки футболу» голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, Національний координатор Всеукрайнського соціального проекту «Відкриті уроки футболу» Євген Столітенко, Регіональний координатор Олена Кривенцова, виконавчий директор Харківської обласної федерації футболу Олена Коробко, які щиро бажали всім учасникам міцного здоров`я, сил та наполегливості, наснаги та успіхів, любові до занять спортом.