Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Напередодні свята керівники району відвідали та привітали з Днем Перемоги ветеранів війни

08.05.2019

Сьогодні, напередодні Дня Перемоги, керівництво району та міста – голова районної ради Віталій Оноша, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, керівники місцевих рад, голова районної ради ветеранів Валентина Клочко, учнівська молодь відвідали усіх ветеранів Другої світової війни, які проживають в місті та районі, аби висловити вдячність та шану героям за їх неоціненний подвиг.


Саме ветерани заслуговують на особливу увагу та підтримку, адже їх з кожним днем, на жаль, залишається все менше і менше. На сьогоднішній день, їх у районі залишилося всього 17. Важливе значення має не стільки матеріальна підтримка, скільки людська доброта та повага.

У ході відвідин посадовці та молодь поспілкувалися з ветеранами, поцікавилися їхніми проблемами, привітали з наступаючим святом, побажали добра, міцного здоров’я, миру і злагоди, а також подякували за стійкість і мужність, з якими колишні фронтовики пройшли крізь воєнні роки. Кожному ветерану були вручені продуктові набори в подарунок.