Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  «ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ-УРА!» - СВЯТО ДЛЯ УСІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ ВАЛКІВСЬКОГО РАЙОНУ

01.09.2011

Десятий рік поспіль для усіх першокласників Валківського району на центральній площі м. Валки влаштовується свято «Перше вересня-Ура!», на якому хлопчики та дівчатка весело танцюють, співають та виграють призи у різноманітних конкурсах.
На сьогоднішньому святі першокласників Валківського району вітали заступник голови Харківської обласної ради Людмила Давидова, депутат обласної ради Вікторія Казакова, голова Валківської районної ради Олександр Холодний, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, депутат райради Олександр Дорожко та начальник районного відділу освіти Раїса Алієва...


«Щиро бажаю усім міцного здоров’я та добробуту. Впевнена, що сьогоднішні першокласники стануть освіченими і порядними людьми, якими пишатимуться їх батьки і вчителі. Органи місцевого самоврядування завжди сприятимуть розвитку шкіл та дитячих садків району, адже, на щастя, з кожним роком дітей у районі більшає», - зазначила Людмила Давидова та передала класним керівникам першокласників подарунки для їх учнів.
Депутат обласної ради Вікторія Казакова розповіла, що в однієї зі шкіл району започатковано заохочувальну стипендію для першокласників, які за підсумками першого року навчання покажуть найкращі результати.
262 малюки Валківщини цього річ сіли за шкільні парти. Усього у районі 18 шкіл, в яких навчаються 2840 дітей.