Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Апаратна нарада голови районної ради

13.05.2019

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої підведено підсумки роботи за минулий тиждень та сплановано роботу виконавчого апарату на поточний тиждень і на перспективу у світлі підготовки до чергової ХХХVІ сесії районної ради та організації роботи профільних постійних комісій.

Про стан підготовки до розгляду планових питань інформувала керуюча справами районної ради Тетяна Котенко.


Керівником ради дані відповідні доручення щодо формування переліку питань порядку денного сесії, якісного опрацювання їх в постійних комісіях з урахуванням плану роботи ради та клопотань з відповідними матеріалами, наданих райдержадміністрацією та її структурними підрозділами.

Про майнові питання, що потребують розгляду в профільній комісії та прийняття відповідних рішень районої ради доповіла Тетяна Пилипенко – начальник відділу по управлінню майном спільної власності територіальних громад району.

Про невідкладні фінансово-господарські питання інформувала начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер Наталія Зягун.

Про стан реалізації міні-проектів розитку територіальних громад «Разом в майбутнє» та підготовку і направлення матеріалів та заявки на участь у конкурсі міні-грантів у рамках виконання Проекту «Ефективна первина медицина в громадах» інформував заступник голови районної ради Юрій Яцина. Всього до участі в конкурсі міні-грантів надійшло 50 заявок, 10 з яких стануть переможцями.

Також голова районної ради Віталій Оноша доручив керівникам відділів районної ради підготувати архівні справи 2012-2017 років до передачі їх до державного архіву.

До того ж, під час наради йшлося про поточний стан роботи кожного з відділів виконавчого апарату районної ради, дотримання термінів розгляду контрольних питань, хід формування архівних справ за минулий рік та інші актуальні робочі та господарські питання.