Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Розпорядженням голови районної ради
скликано чергову ХХХVІ сесію
районної ради VІІ скликання


15.05.2019

Головою районної ради Оношою В.П. видано розпорядження № 16-с від 10.05.2019 року «Про скликання ХХХVІ сесії районної ради VІІ скликання». Сесію скликано з метою вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян району.

Пленарне засідання ХХХVІ сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться 31 травня 2019 року о 12.00 год. Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у підготовці до сесії, роботі постійних комісій районної ради, про дату та час засідання яких буде повідомлено додатково.


Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 10 травня 2019 року № 16-с

Про скликання ХХХVІ сесії районної ради VІІ скликання

Відповідно до ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 15,16 Регламенту районної ради , з урахуванням пропозицій голови районної ради, районної державної адміністрації, та депутатів районної ради; з метою вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян району :

1. Скликати ХХХVІ сесію Валківської районної ради VІІ скликання з 11 травня 2019 року.

2. Пленарне засідання ХХХVІ сесії Валківської районної ради VІІ скликання провести 31 травня 2019 року о 12.00 годині в залі засідань районної ради (м. Валки, вул. Харківська,16 (II пов.))

3. Виконавчому апарату районної ради в установленому порядку провести реєстрацію депутатів та запрошених. Реєстрацію розпочати о 8.00 годині.

4. Внести на розгляд ХХХVІ сесії районної ради наступні питання:

4.1. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 686-VІІ «Про районний бюджет на 2019 рік» та додатків до нього (зі змінами)
Доповідає: Левчук Л.О. – начальник фінансового управління Валківської районної державної адміністрації

4.2. Про роботу та перспективи розвитку основного друкованого засобу масової інформації району – газети «СІЛЬСЬКІ НОВИНИ»
Доповідає: Обихвіст І.О. - редактор районної газети

4.3. Про хід виконання щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля та дня благоустрою територій населених пунктів» у Валківському районі у 2019 році
Доповідає: Нестеренко В.Я. - начальник відділу соціально-економічного розвитку Валківської РДА

4.4. Про хід виконання Програми функціонування та розвитку Центру надання адміністративних послугу Валківському районі на 2016-2019 роки
Доповідає: Калембет С.Г. – начальник Центру надання адміністративних послуг у Валківському районі

4.5. Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста району
Доповідає: Пилипенко Т.П. – начальник відділу по управлінню майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району виконавчого апарату районної ради

4.6. Про затвердження лімітів на спеціальне використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів на 2019 рік
Доповідає: Лісовин М.Я. – голова постійної комісії з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин та екології

4.7. Різне

5. Виконавчому апарату районної ради довести зміст цього розпорядження до відома депутатів районної ради та оперативно розмістити його на сторінках офіційного веб-сайту районної ради.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради В. Оноша