Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Вітання голови районної ради Віталія Оноші
зі святом Останнього дзвоника


31.05.2019

Шановні валківчани - школярі, випускники, вчителі та батьки!
Щиро вітаю вас зі Святом Останнього дзвоника!
Для всіх школярів сьогоднішнє свято є радісним та довгоочікуваним, але особливим воно є для наших дорогих, таких вже дорослих, випускників. Для них цей останній шкільний дзвоник звучить по-особливому урочисто, адже попереду – яскрава пора студентства, пора набуття досвіду самостійного життя. Вже сьогодні кожен випускник має зробити такий важливий, один із найвідповідальніших у житті, самостійний крок – обрати професію, обрати своє майбутнє. Адже правильний вибір справи свого життя є запорукою успіху, добробуту та щастя. Тож, шановні випускники Валківщини, від щирого серця бажаю всім вам здійснити правильний вибір та впевнено йти обраним шляхом, втілюючи свої мрії…


Не менш щасливим є сьогоднішній день і для першокласників, для яких цей рік був першою сходинкою у шкільному житті, і для всіх учнів. Адже останній дзвоник, що лунає сьогодні у всіх школах району, починає відлік великих літніх канікулів.

Вітаючи зі святом, висловлюю подяку всім керівникам та педагогічним колективам загальноосвітніх навчальних закладів району за виконання такої важливої для суспільства справи – виховання дітей, передачу молоді досвіду поколінь, патріотичне виховання. Від душі дякую і батькам за виховання талановитих, щирих, розумних дітей; за готовність прийти на допомогу школі в усіх її починаннях.

Бажаю всім випускникам, школярам, педагогам та батькам міцного здоров’я, цікавого оздоровчого літа, благополуччя, миру та добробуту, Божого благословення та щасливої долі!

З повагою та шаною,
Голова районної ради
Віталій Оноша