Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Про хід виконання щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» інформував начальник відділу соціально-економічного розвитку РДА Нестеренко В.Я.

31.05.2019

Про хід виконання щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля та дня благоустрою територій населених пунктів» у Валківському районі у 2019 році інформував начальник відділу соціально-економічного розвитку РДА Віктор Нестеренко. Питання слухалося в плані контролю, інформація взята до відому.

Районній державній адміністрації доручено вжити вичерпних заходів щодо організації проведення робіт з благоустрою населених пунктів з дотриманням відповідних санітарних норм і стандартів та залучення до участі у здійсненні зазначених заходів підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, а також громадськості.


Сільським, селищним, міській радам рекомендовано активізувати роботу щодо благоустрою територій населених пунктів району відповідно до чинних санітарних норм та правил, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів із широким залученням громадськості.