Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Внесено зміни до районного бюджету

31.05.2019

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Лариса Левчук представила до уваги депутатів пропозиції щодо внесення змін до районного бюджету на 2019 рік. Відповідно до висновків профільної постійної комісії рішення підтримано депутатами.

За рахунок надходжень коштів від місцевих рад збільшено доходну частину по загальному фонду районного бюджету в сумі 280378 грн., по спеціальному фонду районного бюджету - в сумі 10 тис. грн.


Цільові кошти направлені на виконання районних Програм «Новий освітній простір Валківщини», оздоровлення і відпочинку дітей Валківського району, «Шкільний автобус», підтримки сталого функціонування та модернізації матеріально-технічної бази КНП «Валківський районний центр ПМСД», розвитку культури і туризму, соціального захисту населення, районної цільової програми «Здоров’я валківчан», цільової Програми розвитку пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту та оперативно-рятувальної служби Валківського району та Програми соціального захисту населення Валківського району.

За рахунок перевиконання доходної частини загального фонду районного бюджету за результатами січня – квітня поточного року на 111% на виконання районної Програми соціального захисту населення Валківського району направлено 240 тис. грн., з них 220 тис. грн. для надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району у разі тривалої хвороби або оперативного лікування (за зверненням) та 20 тис. грн. на одноразову матеріальну допомогу родині загиблого учасника АТО із сусіднього району, які переїхали на Валківщину для проживання.

100 тис. грн. направлено на виконання цільової комплексної Програми удосконалення і модернізації систем водопостачання і водовідведення у населених пунктах Валківського району.

198 тис. грн. - на виконання районної Програми оздоровлення і відпочинку дітей Валківського району.

200 тис. грн. – на компенсаційні виплати за пільговий проїзд автомобільним транспортом окремих соціально вразливих категорій громадян.

302 тис. 372 грн. – для виплати заробітної плати з нарахуванням працівникам закладів охорони здоров’я.

З метою недопущення кредиторської заборгованості внесено зміни до кошторисів бюджетних установ.

На виконання рішення ХХ сесії Харківської обласної ради за рахунок державної субвенції збільшено доходну частину по загальному фонду районного бюджету на 2 млн 260 тис 360 грн., кошти направлені на забезпечення та підвищення якості загальної середньої освіти в районі.

За рахунок субвенції на співфінансування інвестиційних проектів 1 млн 710 тис. грн. додатково направлено на завершення будівництва амбулаторії загальної практики – сімейної медицини у селі Шарівка.

3 млн. грн. субвенції з обласного бюджету направлено на проведення капітального ремонту корпусів Валківського районного будинку дитячої та юнацької творчості.