Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Вітаємо з Днем медичного працівника !

13.06.2019

Святкування Дня медичного працівника в Україні щороку у третю неділю червня закріплено Указом Президента України № 281/94 від 03.06.1994 року. Тому сьогодні у Валківському РНД «Іскра» відбулись районні урочистості з нагоди святкування Дня медичного працівника.
Голова районної ради Оноша В.П. разом з першим заступником голови РДА Осадчою Н.М., народним депутатом України Біловолом О.М., депутатом Харківської обласної ради Біловол Т.В. щиро привітали медичний загал з професійним загальнодержавним святом, побажавши всім здоровя, миру, успіхів у нелегкій роботі та відзначивши кращих представників цієї гуманної, почесної, вкрай важливої і потрібної професії...


Голова районної ради Оноша В.П. у своїй промові відзначив особливу роль у житті кожної людини лікаря і акцентував увагу і піклування районної влади, районної, місцевих рад району на вирішення проблем медиків та підтримку районних закладів охорони здоровя!

В ході урочистостей кращих працівників медичної галузі району було відзначено почесними грамотами і подяками обласного і районного рівнів, а чудовий настрій присутнім подарували аматори Валківщини і народна артистка України Катерина Бужинська, тематичний концерт якої відбувся за сприяння Біловол Т.В..