Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Вітання голови районної ради Віталія Оноші
з Днем медичного працівника


15.06.2019

Шановні лікарі, фельдшери і медичні сестри, працівники галузі охорони здоров’я Валківщини! Наближається професійне свято всіх, хто обрав справою свого життя професію медичного працівника, хто в своїй щоденній роботі приймає на себе тягар людського болю і страждань. У скрутну мить кожна людина всі надії покладає саме на вас, очікуючи фахової допомоги, а під час – і дива. Від щирого серця вітаю вас із професійним святом – Днем медичного працівника, яке відзначатиметься у неділю 16 червня! Низький уклін вам за невтомну працю, щире і відкрите серце. Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання…


Особливу подяку хочу висловити тим, хто день професійного свята зустріне на робочому місці – в лікарнях, шпиталях, пологових будинках, бригадах швидкої допомоги.

Бажаю всім вам міцного здоров’я. Нехай здійсняються усі ваші добрі задуми та найзаповітніші мрії. Добра, злагоди, миру та достатку вам та вашим родинам. Оптимізму, віри, надії та високих професійних здобутків!

З глибокою повагою до Вас і Вашої нелегкої праці,
Голова районної ради
Віталій Оноша