Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Вітаємо з загальнодержавним святом -
Днем працівників слідчих органів!


01.07.2019

Сьогодні у залі засідань райдержадміністрації під час розширеної апаратної наради керівники району урочистосто відзначили Почесними Грамотами кращих співробітників Валківського районного відділу поліції з нагоди відзначення Дня працівників слідчих органів.


У вітальній промові голова районної ради Оноша В.П. відзначив, що саме від професіоналізму і натхненної праці слідчих залежить правопорядок у суспільстві.
Голова райдержадміністрації Віктор Войтенко разом з головою районної ради Віталієм Оношою нагородили кращих слідчих Валківського районного відділу поліції почесними грамотами за вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення правопорядку, відданість славетним традиціям органів внутрішніх справ України, плідну працю в ім’я процвітання рідної Батьківщини та з нагоди загальнодержавного професійного свята – Дня слідчого.

Зазначимо, слідчі України відзначають професійне свято щорічно 1 липня.

Також під час апаратної наради голова райдержадміністрації Віктор Войтенко разом з головою районної Віталієм Оношою привітали з Днем народження начальника управління Державної казначейської служби України у Валківському районі Юрія Пономаренка.