Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Розширена робоча нарада в райдержадміністрації
за підсумками роботи району та виконання бюджету
у першому півріччі 2019 року


03.07.2019

Сьогодні у Валківській районній державній адміністрації відбулась розширена робоча нарада під головування голови РДА Войтенка В.І. за активної участі заступника голови районної ради Яцини Ю.Д., сільських, селищних, міського голів, керівників бюджетних установ району.
В полі зору додаткової уваги районної влади аналіз стану виконання місцевих бюджетів за II квартали поточного року та перспективи розвитку місцевих територіальних громад, об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району в світлі залучення інвестицій та участі в інфраструктурних проектах...


Зокрема, перша частина наради стосувалась пріоритетних напрямків соціально-економічного розвитку територіальних громад: детально розглянуто питання виконання місцевих бюджетів в розрізі кожної громади за підсумками першого півріччя та проаналізовано ретельно джерела його наповнення, окреслено основні пріоритетні напрямки роботи рад на перспективу.

Друга частина наради стосувалась взаємодії ряду районних служб по вирішенню проблем у галузі освіти, медицини, культури, спорту, соціального захисту.
Про необхідність прийняття програми місцевих стимулів для лікарів у сільській місцевості, забезпеченість кадрами сільської медицини, можливість переведення ФАПів у Новому Мерчику та Минківці у інші приміщення говорила головний лікар комунального некомерційного підприємства «Валківський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Марина Орлова.
Проблему кадрового забезпечення категорії водіїв на маршрути шкільних автобусів озвучила головний спеціаліст відділу освіти Наталія Трусова. Також основний акцент було зроблено на капітальному ремонті закладів освіти у Новомерчицькій, Минківській, Сніжківській, Гонтово-Ярській сільських радах.
Заступник головного лікаря центральної районної лікарні Володимир Кривундяк зупинився на проблемних питаннях покращення матеріально-технічної бази медичного закладу, капітального ремонту рентгенологічного відділення та підготовці кабінету, де буде встановлено найсучасніший томограф для потреб усіх мешканців нашого району.
Про підсумки роботи терцентру соціального обслуговування у першому півріччі 2019 року та завдання на перспективу, доповів директор закладу Олег Шаповал. Зокрема, зупинився на вирішенні питання придбання нової постільної білизни для підопічних стаціонарного відділення.
Учасники наради також обговорили питання функціонування закладів культури і спорту у територіальних громадах Валківщини, ремонту бібліотек, активізації роботи щодо залучення до занять спортом сільської молоді.

Підсумовуючи нараду голова районної державної адміністрації Віктор Войтенко подякував головам місцевих рад та керівникам провідних галузей району за плідну співпрацю у вирішенні нагальних проблем та підкреслив, що усі питання стосовно розвитку територій і надалі слід вирішувати у взаємодії, комплексно.
«Наші громади є центрами культурного, освітнього, спортивного життя, місцем, де мешканці отримують первинну медичну допомогу. Тож і надалі усі проблеми будемо вирішувати у взаємодії і комплексно», - зазначив очільник району.

Заступник голови районної ради Яцина Ю.Д. наголосив на активізації роботи місцевих рад щодо розробки проектів розвитку громад та участі у різних конкурсах, грантових програмах, зокрема в проектах міжнародної технічної допомоги та в обласному конкурсі розвитку місцевих територіальних громад РАЗОМ У МАЙБУТЄ у 2019 році, для успішної участі в якому вже необхідно розпочати роботу!