Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах інформує...

04.07.2019

ТОП популярних імен для малечі на Валківщині...


Вибір імені для дитини починається іноді задовго до планування її народження.
Споконвіку вважалося, що обрати ім’я дитини – обрати їй долю. Значенням імен приділяли багато уваги, адже своє ім’я протягом життя ми чуємо частіше ніж всі інші слова. Тому сьогодні кожна сімейна пара вирішуючи, як назвати дитину опиняється перед складним вибором: незвичні імена чи звичні, рідкісні імена чи популярні.
Протягом першого півріччя 2019 року на Валківщині вибір батьків дівчаток найчастіше зупинявся на іменах Мілана, Анна, Поліна, Софія та Олександра. Серед чоловічих імен найпопулярнішими були: Артем, Костянтин, Давід, Єгор та Богдан.
Деякі ж молоді батьки вирішували давати своїм дітлахам досить незвичні імена такі, як Євагенгеліна та Сафіяхон. Хлопчиків почали називати Захар, Назар, Макар… Згадали про ім’я Антон та Рафаїл.
Нагадаємо, зареєструвати новонародженого батьки повинні у 30-денний термін за місцем реєстрації батьків чи одного з них або фактичним місцем народження дитини. Зареєструвати малюка можна не лише у відділі державної реєстрації актів цивільного стану, а й у пологовому відділенні, де малюк з’явився на світ.

Л.М.Губська,
заступник начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану
по Валківському та Коломацькому районах
ГТУЮ у Харківській області