Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Виїзна робоча нарада
щодо ходу будівництва амбулаторії в селі Шарівка


05.07.2019

Сьогодні голова райдержадміністрації Віктор Войтенко провів виїзну робочу нараду щодо стану і ходу будівництва амбулаторії в селі Шарівка. Участь у роботі наради взяли голова Валківської районної ради Віталій Оноша, заступник голови райдержадміністрації Оксана Степанова, начальник відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації Віктор Нестеренко, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Валківський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Марина Орлова, Шарівський сільський голова Заліна Хворост та представники підрядних організацій...


Це перша в районі амбулаторія, збудована за типовим проектом.
З її переваг — наявність житла для лікаря в самій будівлі медичного закладу.

Будівельники завершують роботи з внутрішнього оздоблення нового медичного закладу та облаштування прилеглої території.

У новому закладі охорони здоровя передбачено всі необхідні приміщення для надання якісних медичних послуг громадянам: реєстратура, кабінети сімейних лікарів, процедурні, кабінети щеплень, стоматологічний кабінет.

Також для амбулаторії вже придбаний автомобіль Renault Duster, який є повнопривідним з підвищеною прохідністю, що забезпечить можливість доїзду медиків до найвіддаленіших населених пунктів.

У ході наради Віктор Войтенко звернув увагу підрядної організації на графік виконання робіт, узгодив черговість та терміни ремонтних робіт.

Планується завершити комплекс будівельних робіт до кінця серпня поточного року.